← Powrót

BIG STAR na targach Panorama Berlin

Targi Panorama Berlin, które miały miejsce w dniach 4-6 lipca, były bardzo pracowitym i emocjonującym zwieńczeniem wielomiesięcznych przygotowań – zarówno dla BIG STAR jak i ponad 800 innych wystawców zgromadzonych w 10 halach na terenie Targów Berlińskich.

Panorama Berlin to jedne z najważniejszych targów modowych w Europie. Odbywają się podczas tygodniowego święta mody w Berlinie – Berlin Fashion Week. To wiele wystaw, rozmów, pokazów oraz wspaniała atmosfera wielkiego modowego święta unosząca się nad tętniącym życiem Berlinem.

BIG STAR również był częścią tego wydarzenia. Na naszym stoisku, zlokalizowanym w hali nr 3, prezentowaliśmy ofertę z przyszłorocznej kolekcji wiosenno-letniej, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Uczestniczyliśmy także w warsztatach, seminariach, pokazach mody oraz prezentacjach aktualnych trendów.

Dla wielu odwiedzających targi nasza marka była znana i budziła dobre skojarzenia. Wielu uczestników targów pamiętało nas w kontekście mocnej obecności BIG STAR na rynkach europejskich w latach 80-tych. Młodsza część gości poznała nas już po rebrandingu, który przeszliśmy parę lat temu. Dla tych, którzy wcześniej nie mieli okazji poznania naszej marki, byliśmy wartą zainteresowania nowością i mamy nadzieję, że przedstawiliśmy się z jak najlepszej strony.

Jeśli byliście obecni na tym wyjątkowym wydarzeniu, zapraszamy do podzielenia się opiniami na naszym profilu na Facebooku BIG STAR JEANS.

BigStar na Facebook BigStar na YouTube BigStar na Instagram

Infolinia   +48 62 76 52 102

Poniedziałek-Piątek 8:00 – 18:00
Sobota 8:00-16:00

Copyright © bigstarjeans.com Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems

OK
Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka Prywatności.