← Powrót

Włoski szyk w jeansach BIG STAR

Czy wiesz, że jeansy BIG STAR są szyte z tkanin włoskiego lidera dostarczającego jeans dla największych światowych marek?

W sezonie SS18 kontynuujemy szycie z włoskim szykiem. Wybrane modele jeansów z kolekcji SS18 oraz Basic zostały uszyte z włoskich tkanin najwyższej jakości producenta Tessitura di Robecchetto Candiani, znanego lepiej jako po prostu Candiani. To firma z niemal 80-letnim doświadczeniem, istniejąca od 1938 r., która wprowadziła projekt nazywany „Organic Denim”. Polega on na pozyskiwaniu w 100% ekologicznej bawełny, a następnie jak najmniejszej ingerencji w środowisko przy procesie produkcji. Tkaniny Candiani są szyte nie tylko z troską o środowisko naturalne. To także misja zawierająca się w słowach „Made in Italy”, czyli gwarancja najwyższej jakości oraz połączenia najnowszych trendów z tradycją jednej ze światowych stolic mody – Mediolanu, przy którym mieszczą się zakłady oraz siedziba Candiani. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać Ci produkty, w których zawiera się włoska tradycja niosąca za sobą jakość, troskę o środowisko oraz podążanie za najnowszymi trendami.

Adela 426 – zobacz produkt
Adela 489 – zobacz produkt
Elisa 489 – zobacz produkt
Skyler 391 – zobacz produkt

BigStar na Facebook BigStar na YouTube BigStar na Instagram

Infolinia   +48 62 76 52 102

Poniedziałek-Piątek 8:00 – 18:00
Sobota 8:00-16:00

Copyright © bigstarjeans.com Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems

OK
Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka Prywatności.