← Powrót

BIG STAR PREZENTUJE KOLEKCJĘ SPRING/SUMMER 2019 NA TARGACH PANORAMA BERLIN

„Connecting Communities” to hasło przewodnie 12 edycji targów PANORAMA BERLIN, które odbyły się w dniach 3-5 lipca. Ponad 800 marek zaprezentowało swoje kolekcje w 11 halach o całkowitej powierzchni 45 000 m2. Wśród nich byliśmy też my, przedstawiając autorskie linie Spring/Summer 2019.

KOLEKCJA SPRING/SUMMER 2019
Przyszły sezon w BIG STAR należy przede wszystkim do denimu o mocnym, wyrazistym charakterze. Proste formy, liczne przetarcia, efekt spranych kolorów, surowe wykończenia to znaki szczególne naszych propozycji. W kolekcji znajdują się m.in. jeansy bez dodatku stretchu, które są ukłonem w stronę lat ’90, kiedy spodnie odznaczały się mocnym splotem i grubą strukturą. Dla tych, którzy w swoich stylizacjach stawiają na kolor, BIG STAR przygotował spodnie jeansowe barwione naturalnymi składnikami.

PANORAMA BERLIN – historia sukcesu
Wszystko zaczęło się w 2012 roku, kiedy Jörg Wichmann i jego zespół założyli firmę PANORAMA BERLIN Fashion GmbH. Ich pomysł polegał na stworzeniu miejsca, które kumulowałoby wszystkie istotne na rynku marki. Takie rozwiązanie przyniosłoby korzyść kupcom i zaspokoiłoby ich potrzeby. Dziś PANORAMA BERLIN to święto mody, podczas którego przedsiębiorcy pozyskują ofertę wielu brandów, media poznają trendy modowe, a influencerzy czerpią inspiracje.

|

|

|

BigStar na Facebook BigStar na YouTube BigStar na Instagram

Infolinia   +48 62 76 52 102

Poniedziałek-Piątek 8:00 – 18:00
Sobota 8:00-16:00

Copyright © bigstarjeans.com Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems

OK
Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka Prywatności.