← Powrót

BIG STAR przystępuje do programu Sklepy Wolne od Futer

Z dumą ogłaszamy, że przystąpiliśmy do programu Sklepów Wolnych od Futer działających w ramach międzynarodowej koalicji Fur Free Alliance mającej na celu poprawę warunków życiowych hodowlanych zwierząt futerkowych. W praktyce oznacza to, że w naszych produktach nie używamy naturalnych futer i zobowiązaliśmy się, podpisując specjalne oświadczenie, że używać ich nie będziemy.
Sytuacja hodowlanych zwierząt futerkowych jest dramatyczna, a sposób ich hodowli powoduje bezmiar ich cierpienia. Dzikie zwierzęta, mające w naturze potrzebę wolności, całość swojego krótkiego życia spędzają w ciasnych klatkach, nierzadko ograniczających zakres podstawowych ruchów (np. brak możliwości odwrócenia się). Sam proces hodowli natomiast jest obciążający dla środowiska, dlatego sztuczne futra nazywa się ekologicznymi.
Odpowiedzialność za zwierzęta spoczywa na nas wszystkich. Mając poczucie tej odpowiedzialności, zdecydowaliśmy się na dołączenie do inicjatywy, by zwrócić także Twoją uwagę na ich los. Im będzie nas więcej i im większa będzie świadomość problemu, tym życie zwierząt może stać się lepsze.

Otwarte Klatki www
Otwarte Klatki Facebook
Otwarte Klatki Twitter
Otwarte Klatki Snapchat
Otwarte Klatki YouTube
Otwarte Klatki Instagram
Otwarte Klatki Flickr

BigStar na Facebook BigStar na YouTube BigStar na Instagram

Infolinia   +48 62 76 52 102

Poniedziałek-Piątek 8:00 – 18:00
Sobota 8:00-16:00

Copyright © bigstarjeans.com Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems

OK
Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka Prywatności.