Program lojalnościowy

rabat 5%* (stały) Przekroczenie 250 zł wartości zakupów na karcie (paragony łączą się) jest równoznaczne z przyznaniem stałego rabatu 5% do każdego kolejnego zakupu. Rabat dotyczy tylko sklepów stacjonarnych. rabat 10%* (jednorazowy)+ Zakup o wartości powyżej 500 zł jest równoznaczny z przyznaniem jednorazowego rabatu 10%. Rabat dotyczy tylko sklepów stacjonarnych.+


*Rabaty wynikające z karty 5% i 10% naliczane są na asortyment nieprzeceniony.
Wiadomości o nowościach Informacje o najnowszych kolekcjach i trendowych modelach oraz o konkursach organizowanych przez BIG STAR. Wyjątkowe okazje blisko ciebie Powiadomienia o promocjach dostępnych w Twoim sklepie BIG STAR i atrakcyjnych wydarzeniach, które zaplanowaliśmy w Twojej okolicy. Rabaty specjalne Okazjonalne rabaty i promocje specjalne wyłącznie dla posiadaczy karty BSPC.

przystąpienie do programu Klient otrzymuje kartę podczas pierwszych zakupów bez względu na wartość paragonu.
W celu uzyskania rabatu suma wszystkich paragonów powinna wynosić co najmniej 250 zł.
warunki utrzymania rabatu Rabat naliczany jest w momencie dokonywania transakcji i zależy każdorazowo od wartości zakupu.

BigStar na Facebook BigStar na YouTube BigStar na Instagram

Infolinia   +48 62 76 52 102

Poniedziałek-Piątek 8:00 – 18:00
Sobota 8:00-16:00

Copyright © bigstarjeans.com Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems

OK
Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka Prywatności.