Zwrot, wymiana, reklamacja

W przypadku podjęcia decyzji o zwróceniu towaru masz na to 30 dni od jego otrzymania.
Podanie przyczyny zwrotu nie jest wymagane. Udzielenie tej informacji pomoże nam lepiej dopasować ofertę do Twoich potrzeb w przyszłości.

Zwrot bezpłatny – dla zamówień powyżej 200 zł
Jeżeli wartość zamówienia, które chcesz zwrócić w całości lub w części, przekracza 200 zł oraz nie minęło 30 dni od dnia, w którym otrzymałeś paczkę możesz skorzystać z darmowego zwrotu.
W celu uruchomienia procedury:
1. Przejdź na stronę

bigstar.szybkiezwroty.pl

i wypełnij znajdujący się na niej formularz.
2. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia zostanie ono zweryfikowane pod kątem wymaganych warunków.
3. O potwierdzeniu lub odrzuceniu zgłoszenia zostaniesz poinformowany drogą mailową. W mailu znajdziesz również szczegółowe informacje w jaki sposób dokonać zwrotu.

Uwaga: usługa darmowe zwroty jest realizowana wyłącznie za pośrednictwem sieci paczkomatów (Inpost). W celu dokonania zwrotu należy zgodnie z instrukcją w mailu zwrotnym udać się do jednego z Paczkomatów na terenie Polski i za pomocą otrzymanego kodu dokonać zwrotu.

Pamiętaj: podpisz dokument zwrotu towaru i nie zapomnij dołączyć dokumentu potwierdzającego zakup.

Zwrot płatny
Jeżeli wartość Twojego zamówienia nie przekraczała 200 zł lub z różnych powodów nie chcesz skorzystać z usługi darmowych zwrotów, wówczas możesz dokonać zwrotu w tradycyjny sposób, odsyłając przesyłkę na swój koszt wraz z wypełnionym oświadczeniem do pobrania na naszej stronie (kliknij tutaj, aby pobrać) oraz dołączonym dokumentem potwierdzającym zakup w terminie do 30 dni od dnia jego otrzymania na adres:

Sklep Internetowy BIG STAR LIMITED Sp. z o. o.
al. Wojska Polskiego 21/21a
62-800 Kalisz

Zwrot wpłaty nastąpi niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania Oświadczenia Zamawiającego o odstąpieniu od Umowy. Zwrot kosztów nastąpi w taki sam sposób, jakiego użył Zamawiający chyba, że Zamawiający wyrazi zgodę na inny sposób.

Uwaga! Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych za pobraniem!

Wymiana:
Wysyłając towar na wymianę zapakuj go (łącznie z dowodem zakupu) i prześlij na adres Sklep Internetowy BIG STAR LIMITED Sp. z o. o., al. Wojska Polskiego 21/21a, 62-800 Kalisz lub zapakuj dołączając kartkę z informacją i dokumentem zakupu.

ZAŁĄCZNIKI
1. Formularz wymiany i zwrotu (PDF)
2. Formularz reklamacyjny (PDF)

BigStar na Facebook BigStar na YouTube BigStar na Instagram

Infolinia   +48 62 76 52 102

Poniedziałek-Piątek 8:00 – 18:00

Copyright © bigstarjeans.com Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems

OK
Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka Prywatności.