Spodnie męskie Jeansy

Filtry:
Zapięcie
Stan
Krój
Nogawka
Kolor
Rozmiar
Produkty w promocji
Wybrane:
Kolejność:


Spodnie to codzienny element stroju u mężczyzn. Niezależnie od fasonu, czy materiału mężczyźni noszą spodnie do wszystkiego, od marynarki do singletu. Najpopularniejszym rodzajem spodni są dziś jeansy, jednak spodnie szyje się z różnych tkanin i materiałów.
Zimą i jesienią stosuje się grubsze materiały jak np. wełna, a latem lekkie jak np. len. Pod względem fasonu także można wybierać w całej wielkiej palecie.
Długość, szerokość i krój nogawki wahają się w zależności od aktualnej mody, jednak przy wybieraniu spodni trzeba brać pod uwagę przede wszystkim własną sylwetkę – nie we wszystkich fasonach każdemu jest dobrze. Jednym z głównych grzechów przy noszeniu spodni męskich są zbyt długie nogawki – niezależnie od tego, czy są to spodnie od garnituru, czy do noszenia na co dzień, nogawka nie powinna, opierając się o but, tworzyć więcej, niż 2 załamania. Ten problem nie dotyczy oczywiście fasonów z krótkimi nogawkami od szortów do długości nogawek 7/8.
Jeden z najpopularniejszych fasonów męskich spodni to chinosy pasujące tak samo dobrze do trampek i t-shirtu, jak i do koszuli i butów wizytowych. Innym popularnym fasonem są cargo lub inaczej bojówki wywodzące się od stroju militarnego. Nie możemy nie wyróżnić tutaj także spodni dresowych odpowiednich do uprawnia sportu lub do noszenia na co dzień. Fasony dzieli się jednak zwykle pod względem szerokości i długości nogawki.
BigStar na Facebook BigStar na YouTube BigStar na Instagram

Infolinia   +48 62 76 52 102

Poniedziałek-Piątek 8:00 – 18:00

Copyright © bigstarjeans.com Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems

OK
Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka Prywatności.
Do góry